KONST / Litografier / Färglitografi 15727105
nr 1572 7105
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Signerad, numrerad 68/310, daterad 78. Färglitografi, bildmått: 47x51 cm, yttermått inklusive ram: 58x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 20:58:52
17/10 02:52:38
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén